44 vjeçe dhe mama e një vajze, Inis Gjoni pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 13-08-2020 44 vjeçe dhe mama e një vajze, Inis Gjoni pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë si në fillimet e veta.

Së fundmi Inis ka postuar një video në rrjete sociale, ku shihet e veshur me bikini në plazh dhe në super formë.

Duket se për regjisoren mosha është thjesht një numër. Ajo ka një trup që të gjithë do ta kishin zili.

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082559585571289
array(1) { ["section"]=> string(101) "44-vjece-dhe-mama-e-nje-vajze-inis-gjoni-pozon-me-bikini-dhe-terbon-rrjetin-me-format-perfekte-217020" }