45-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë brenda në kamion, dyshohet se ka ditë që ka vdekur...

Publikuar tek: rajon, më 22:09 26-10-2020 45-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë brenda në kamion, dyshohet se ka ditë që ka vdekur...

Një kamion i parkuar prej ditësh në Rovigana në Monselice ka sjellë dyshime te autoritetet, të cilat kanë vënë në punë zjarrfikëset.

Ata kanë hapur me forcë kamionin dhe brenda kanë gjetur një burrë të pajetë, i cili mendohet se kishte ndërruar jetë prej ditësh.

45 vjeçari me origjinë shqiptare ndodhej prapa sediljes së shoferit. Mediat fqinje bëjnë me dije se shqiptari dyshohet të ketë vdekur prej ditësh nga shkaqe natyrore.

Në vendin e ngjarjes shkuan edhe urgjenca, ndërsa viktima do t’i nënshtrohet autopsisë për të përcaktuar saktë shkaqet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryetari i Komunës shqiptare ngre alarmin: Do përballemi me një krizë shëndetësore nga Covid-19
Pse u thirrët në Hagë? Thaçi zbulon të vërtetën: Gjithçka ka ndodhur për Luftën e UÇK-së »
Article Logic
Execution time: 0.0097360610961914
array(1) { ["section"]=> string(84) "45-vjecari-gjendet-i-pajete-brenda-ne-kamion-dyshohet-se-ka-dite-qe-ka-vdekur-225279" }