45 vjeçari humb kontrollin e motorit, plagoset dhe përfundon në spital (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:57 07-12-2019 45 vjeçari humb kontrollin e motorit, plagoset dhe përfundon në spital (Emri) Foto ilustruese

Një 45 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Ballshit pasi është rrëzuar nga motori.

Mësohet se 45 vjeçari Jonuz Muçaj ka humbur kontrollin e motorit të cilin drejtonte dhe ka mbetur i plagosur.

I plagosur është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërkohë nuk dihet gjendja e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030877113342285
array(1) { ["section"]=> string(81) "45-vjecari-humb-kontrollin-e-motorit-plagoset-dhe-perfundon-ne-spital-emri-188724" }