47 vjeçe, nënë e dy fëmijëve por koha ka ndalur për Mira Konçin, gruaja e Saraçit në formë të shkëlqyer

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:12 29-04-2020 47 vjeçe, nënë e dy fëmijëve por koha ka ndalur për Mira Konçin, gruaja e Saraçit në formë të shkëlqyer

Mira Konçi e ka ndalur kohën.

Ndonëse vetëm 3 vite e ndajnë nga 50-vjetori i lindjes, këngëtarja e dashur për publikun, nënë e dy fëmijëve, shfaqet në formë të shkëlqyer.

Bashkëshortja e kompozitorit Shpëtim Saraçi jetojn prej vitesh me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe rrezaton lumturi.

Freskia e saj është e njëjtë me atë që shfaqte në kohën e festivaleve.

(Mira Konçi me vajzën)

Screenshot_1.jpgScreenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010516881942749
array(1) { ["section"]=> string(108) "47-vjece-nene-e-dy-femijeve-por-koha-ka-ndalur-per-mira-koncin-gruaja-e-saracit-ne-forme-te-shkelqyer-204446" }