49-vjeçarja Pamela Anderson zhvishet në filmin e ri (Foto +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 14-09-2016 49-vjeçarja Pamela Anderson zhvishet në filmin e ri (Foto +18)

Aktorja e famshme hollivudiane Pamela Anderson vijon të mahnisë me bukurinë dhe linjat e saj seksi edhe pse tashmë 49-vjeçare.

Ajo nuk ka hezituar të zhvishet në filmin e ri “The People Garden”, historia e Sweetpea (Dree Hemingëay) e cila shkon në Japoni për t’u ndarë nga i dashuri i saj rokstar Jamie (François Arnaud). Filmi po shfaqet në kinematë amerikane.

de4erffffhot_1.jpg

Screpamelashot_1.jpg

Screenpamelllaot_1.jpg

Scrasd4tgggghot_1.jpg

dcff555yyhot_1.jpg

Scredrtftfggghshot_1.jpg

xdfffshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494
array(1) { ["section"]=> string(65) "49-vjecarja-pamela-anderson-zhvishet-ne-filmin-e-ri-foto-18-52925" }