5 deri në 10 vjet burg për emisionin “BOOM”? Rozana Radi: Fiori është autorja e emisionit, unë s’kam punë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:13 03-01-2018 5 deri në 10 vjet burg për emisionin “BOOM”?  Rozana Radi: Fiori është autorja e emisionit, unë s’kam punë (VIDEO)

Për festat e fundvitit shumë personazhe të Ora News janë përfshirë në një kamera të fshehtë.

Emisioni “Why not” ka inskenuar një situatë ku pretendohet se ambasada italiane ka hedhur ne gjyq emisionin “BOOM” të Fiori Dardhës dhe Rozana Radit, dhe se mund të dënohen me 5 deri në 10 vite burg. 

Gazetarja Fiori Dardha e ka pritur me qetësi këtë situatë dhe nuk është shqetësuar aspak. E kundërta ka ndodhur me bashkëprezantuesen Rozana Radi e cila e ka përjetuar shumë keq.

“Çdo emri im këtu”- përsërit shpesh Rozana në gjendje të tensionuar. Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01990008354187
array(1) { ["section"]=> string(113) "5-deri-ne-10-vjet-burg-per-emisionin-boom-rozana-radi-fiori-eshte-autorja-e-emisionit-une-s-kam-pune-video-105302" }