5 plazhet ku mund të takoni femra seksi gjatë pushimeve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 15-07-2015 5 plazhet ku mund të takoni femra seksi gjatë pushimeve

Tashmë ndodhemi në kulmin e sezonit të verës dhe të shumtë janë njerëzit që i drejtohen bregdetit për të kaluar ditët e nxehta. Për ata që kanë zgjedhur SHBA-të si destinacionin e tyre për këtë verë, mediat amerikane ju rekomandojnë këto 5 plazhe ku ju mund të takoni femra seksi.

5. The Hamptons, New York

4. Waikiki Beach, Hawaii

3. South Padre Island, Texas

2. South Beach in Miami, Florida

1. Manhattan Beach, California

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036026954650879
array(1) { ["section"]=> string(61) "5-plazhet-ku-mund-te-takoni-femra-seksi-gjate-pushimeve-16278" }