5 të rinj në pranga, iu gjetën doza të mëdha droge në kompleksin sportiv Dinamo

Publikuar tek: aktualitet, më 10:25 15-07-2015 5 të rinj në pranga, iu gjetën doza të mëdha droge në kompleksin sportiv Dinamo Foto ilustruese

Kanë rënë në prangat e policisë 5 të rinj të cilëve iu gjetën doza të konsiderueshme droge në ambjentet e kompleksit sportiv “Dinamo”.

Ata u kapën në flagrancë nga efektivët e policisë pasi u kapën  me 10 doza lëndë narkotike të dyshuara ‘’Cannabis Sattiva’’, me me peshë 6.4 gram dhe një qese me 35 doza me me peshë 27.8 gram.

Të arrestuarit në flagrancë janë Dorjano Çela, 23 vjeç, banues në Tiranë, Sulejman Nazja, 31 vjeç, banues në Tiranë,  Besmir Agalliu, 27 vjeç, banues në Tiranë, Xhorxhjan Maloku, 20 vjeç, banues në Tiranë, dhe Armando Selimllari, 25 vjeç, banues në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I gjendet 5 mijë lekëshi i lyer me kokainë poshtë tavolinës, arrestohet në lokalin e Tiranës
19 vjeçari që falsifikonte 50 euro-t kapet në karburantin e Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.0094020366668701
array(1) { ["section"]=> string(84) "5-te-rinj-ne-pranga-iu-gjeten-doza-te-medha-droge-ne-kompleksin-sportiv-dinamo-16226" }