5-vjeçarja që ka dëshirë të bëhet doktoreshë i kërkon foto Kryemadhit, kryetarja e LSI-së: Aaa sa mirë, se s’na kanë mbetur më doktoresha, na kanë ikur (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 11:22 28-11-2020 5-vjeçarja që ka dëshirë të bëhet doktoreshë i kërkon foto Kryemadhit, kryetarja e LSI-së: Aaa sa mirë, se s’na kanë mbetur më doktoresha, na kanë ikur (VIDEO) Kryemadhi ne Vlore me vogelushen qe i kerkoi foto

Lëvizja Socialiste në Integrim ditën e sotme ka bërë homazhe në Vlorë, ku kryetarja Monik Kryemadhi dhe Luan Rama kanë vendosur kurora me lule te Shëhsi i Flamurit.

Ndërkohë e pranishme ka qenë edhe një vajzë 5 vjeç, e cila i ka kërkuar Kryemadhit të bëjë një foto me të dhe kryetarja e LSI-së e ka pranuar me shuëm kënaqësi.

Ajo e ka pyetur vajzën e vogël se çfarë ka dëshirë të bëhet kur të rritet dhe vogëlushja i është përgjigjur se do të bëhet doktoreshë.

Kjo përgjigje e ka “kënaqur” Kryemadhin, e cila është shprehur se Shqipërisë nuk i kanë mbetur më doktoresha sepse kanë ikur jashtë vendit.

Kryemadhi: Amares, sa vjeç je?

Vajza: 5

Kryemadhi:
Bravo. Çfarë do bëhesh ti kur të rritesh?

Vajza: Do bëhem doktoreshë

Kryemadhi: Aaa, apo s’na kanë mbetur doktoreshat, na kanë ikur

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Hajdari zgjedh Ditën e Flamurit për të prezantuar organizimin dhe idetë e partisë
»
Article Logic
Execution time: 0.011039018630981
array(1) { ["section"]=> string(160) "5-vjecarja-qe-ka-deshire-te-behet-doktoreshe-i-kerkon-foto-kryemadhit-kryetarja-e-lsi-se-aaa-sa-mire-se-s-na-kane-mbetur-me-doktoresha-na-kane-ikur-video-229426" }