5-vjeçarja ruse shpallet si “vajza më e bukur në botë” (Foto)

Publikuar tek: bota, më 15:45 02-12-2016 5-vjeçarja ruse shpallet si “vajza më e bukur në botë” (Foto)

Është vetëm pesë vjeçe, por po i mahnit të gjithë me pamjen e saj prej princeshe.

Vogëlushja ruse Anastasiya Knyazeva është cilësuar si vajza më e bukur në botë. Me fytyrën e saj prej engjëlli, pamjen magjepsëse dhe sytë e kaltër, është e pamundur të mos e adhurosh.

Edhe pse është vetëm 5 vjeçe, vajza ka marrë oferta të shumta modelimi nga kompani të ndryshme botërore.

Anastasiya u bë e njohur pasi nëna e saj nisi të postojë foto të vogëlushes në rrjetet sociale. E ëma kujdeset për vajzën që ta kurojë deri në detaj. Vajza ka mbi 300 mijë ndjekës në llogarinë në Instagram, që menaxhohet nga nëna e saj, Anna.

ruse3.jpg

ruse4.jpg

ruse5.jpg

ruse6.jpg

ruse8.jpg

ruse.jpg

ruse1.jpg

ruse2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090411901473999
array(1) { ["section"]=> string(63) "5-vjecarja-ruse-shpallet-si-vajza-me-e-bukur-ne-bote-foto-61375" }