5 vjeçarja shpëton nënën e saj nga mbytja në pishinë (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:15 24-03-2016

Një 5 vjeçare nga Teksasi është shndërruar në hero pasi ka shpëtuar nënë e saj nga mbytja në një pishinë në Portland të Teksasit.

37 vjeçarja Tracy Anderëald ishte dukle notuar në pishinën e mortës së saj në momentin që u bllokua nga ngërçi. Por falë veprimit të shpejtë të vajzës së saj 5 vjeçare, Allison, ajo mundi të shpëtojë.

Në pamjet filmike duket vogëlushja që fillimisht tërheq nga dora nënën e saj dhe më pas nxiton për të njoftuar tezen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari dënohet me burg në Angli, dhunoi barbarisht qenin e të dashurës
Sërish probleme për Volkswagen, 800,000 makina me defekt serioz në sistemin e pedaleve »
Article Logic
Execution time: 0.012433052062988
array(1) { ["section"]=> string(64) "5-vjecarja-shpeton-nenen-e-saj-nga-mbytja-ne-pishine-video-35919" }