50-vjeçari gjendet i vdekur në një kasolle

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 15-01-2017 50-vjeçari gjendet i vdekur në një kasolle

Foto ilustruese

Një 50-vjeçar është gjetur i vdekur në një kasolle të fshatit Shepele në njësinë Gjepalaj të Shijakut.

Shtetasi Ahmet Koçi, i cili ishte divorcuar nga gruaja dhe jetonte vetëm, paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Viktima jetonte prej kohësh në kasolle. Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati me armë zjarri trondit Vlorën, vritet një person
Arrestohet tmerri i banorëve, vodhi të paktën 4 banesa brenda javës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0097761154174805
array(1) { ["section"]=> string(48) "50-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-nje-kasolle-65602" }