50-vjeçari shokon Aldon, kërkon lidhje: Gruaja më tradhëtoi me të dashurin e ... (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 11-12-2017 50-vjeçari shokon Aldon, kërkon lidhje: Gruaja më tradhëtoi me të dashurin e ... (Video)

Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo morning shoë”, ku i ka kërkuar moderatorit Aldon Lipe të njihej me një vazjë.

Ai rrëfeu historinë e tij, ku bashkëshortja të cilën e kishte marrë me blesëri, e kishte tradhtuar me të dashurin e vajzës.

Ai dëshiron të njihet me një tjetër dhe pse jo të provojë edhe dashurinë të cilën ende se ka provuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.077427864074707
array(1) { ["section"]=> string(87) "50-vjecari-shokon-aldon-kerkon-lidhje-gruaja-me-tradhetoi-me-te-dashurin-e-video-102699" }