51 vjeçe, por sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani pozon me bikini dhe lë ‘pa fjalë’ ndjekësit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:42 08-08-2020 51 vjeçe, por sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani pozon me bikini dhe lë ‘pa fjalë’ ndjekësit (FOTO)

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja.

Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Së fundmi këngëtarja shfaqet me bikini ngjyrë të zezë, një çantë një palë zyze dhe duket kaq seksi.

“Gusht, muaji im i preferuar. Muaji se sa per vitiiiin pupupu,” shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.

Edhe pse 51 vjeç, ajo sfidon vajzat e reja me një trup kaq në formë që është vërtet për t'u pasur zili.

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095479488372803
array(1) { ["section"]=> string(104) "51-vjece-por-sfidon-vajzat-e-reja-manjola-nallbani-pozon-me-bikini-dhe-le-pa-fjale-ndjekesit-foto-216482" }