51 vjeçe, por sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani pozon me fustanin e ngjitur dhe tregon linjat perfekte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 04-08-2020 51 vjeçe, por sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani pozon me fustanin e ngjitur dhe tregon linjat perfekte

Monjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve.

Ndërkohë, fiziku i saj është një detaj që tërheq vazhdimisht vëmendje tek këngëtarja.

Nallbani, i ka mahnitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo është shfaqur me një fustan, ngjyrë të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket vërtetë e bukur.

Këngëtarja është 51 vjeç dhe trupi i saj është vërtet për t'u pasur zili.

Screenshot_11.png

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010485172271729
array(1) { ["section"]=> string(112) "51-vjece-por-sfidon-vajzat-e-reja-manjola-nallbani-pozon-me-fustanin-e-ngjitur-dhe-tregon-linjat-perfekte-216093" }