56 vjeçari nga Librazhdi i humbur prej dy ditësh, dyshohet se është mbytur në përrua (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:16 18-03-2018 56 vjeçari nga Librazhdi i humbur prej dy ditësh, dyshohet se është mbytur në përrua (EMRI) Foto ilustruese

Një 56 vjeçar nga fshati Qendër në Librazhd rezulton i humbur prej thuajse 48 orësh.

Sipas informacioneve shtetasi i identifikuar si Ali Tota, ka qenë rrugës duke u kthyer nga puna dhe në rrethana ende të paqarta ka humbur kontaktet me familjarët e tij.

Familjarët kanë hedhur dyshimet për një mbytje të mundshme të tij në përroin e fshatit Pathar, ku ai duhet të kalonte për të shkuar në shtëpi, ndërkohë që banorët tregojnë se ditën e sotme mendojnë që kanë parë një kufomë në rrjedhën e ujit.

Sakaq policia ka filluar kërkimet në zonën ku mendohet të jetë mbytur 56 vjeçari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Teatri i ri, çudit ‘Rama’: Ne nuk pyesim askënd…pirdh, pirdh o popull
Prek Artan Lame: U nisa në tjetër udhë…Perëndia më ktheu sërish »
Article Logic
Execution time: 0.0099749565124512
array(1) { ["section"]=> string(95) "56-vjecari-nga-librazhdi-i-humbur-prej-dy-ditesh-dyshohet-se-eshte-mbytur-ne-perrua-emri-113715" }