57-vjeçari i vë vetes flakën më mes të Vlorës, në gjendje të rëndë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 16:24 09-05-2020 57-vjeçari i vë vetes flakën më mes të Vlorës, në gjendje të rëndë në spital Ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora këtë mesditë ku një burrë, i identifikuar si Nijat Hoxha, ka tentuar t’i japë fund jetës.

Sipas policisë, rreth orës 15:30, në lagjen "Hajro Çakërri" Vlorë, shtetasi N. H., 57 vjeç dyshohet se ka djegur veten me lëndë djegëse për motive ende të paqarta. I dëmtuari është dërguar në Spitalin Rajonal dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098538398742676
array(1) { ["section"]=> string(82) "57-vjecari-i-ve-vetes-flaken-me-mes-te-vlores-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-205772" }