57-vjeçari pa leje drejtimi përplas me makinë një grua, niset me urgjencë drejt spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 10:52 03-01-2017 57-vjeçari pa leje drejtimi përplas me makinë një grua, niset me urgjencë drejt spitalit foto ilustruese

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë Fier pasi ka përplasur me makinë një një grua duke e lënë atë të dëmtuar.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se në prang aka rënë shtetasi:

-Kujtim Shytia, 57 vjeç, banues në Roskovec, pasi:

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Roskovec, në vëndin e quajtur "Marinëz", duke drejtuar motomjetin tip "Niponia" me targa FR599C, i pa paisur me leje drejtimi, është përplasur me një karrocë .

Si pasojë është dëmtuar shtetasja F.M, 33 vjeçe, banuese në fshatin Marinëz, e cila ishte duke udhëtuar me karrocë dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale "Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor" dhe "Drejtimi i mjetit në mënyrë të parregullt".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy adoleshentët hyjnë në zyrën noteriale dhe vjedhin paratë, policia i kërkon
Mrekullitë ekzistojnë, si i shpëtuan 4 të rinjtë shqiptarë masakrës në Stamboll (RRËFIMI EKSKLUZIV) »
Article Logic
Execution time: 0.01161789894104
array(1) { ["section"]=> string(93) "57-vjecari-pa-leje-drejtimi-perplas-me-makine-nje-grua-niset-me-urgjence-drejt-spitalit-64483" }