58 vjeçe por guxon të dalë me bikini dhe shikoni si duket Sharon Stone (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:32 29-01-2017 58 vjeçe por guxon të dalë me bikini dhe shikoni si duket Sharon Stone (FOTOT)

Është 58 vjeçe por aktorja hollivudiane duket e mrekullueshme me bikini edhe pse mosha e ka kompleksuar dhe për këtë ka folur hapur edhe për mediat.

 “Kishte momente kur isha në të katërdhjetat, kur hyja në banjë me një shishe vere, e shikoja derën dhe thosha: ‘Nuk do të dal derisa ta pranoj krejtësisht se si dukem tash”, ka rrëfyer Stone por duket se e gjitha është tejkaluar  dhe ja ku e shohim me bikini në këtë foto ku shkruan “Uji, ngjyrat”.

sharon.jpg

ak.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023451089859009
array(1) { ["section"]=> string(82) "58-vjece-por-guxon-te-dale-me-bikini-dhe-shikoni-si-duket-sharon-stone-fotot-66995" }