6 persona zbarkojnë në Sarandë me jahtin e sheikut, priten nga ish-nënprefekti i LSI dhe gazetari i "STOP"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 05-11-2017 6 persona zbarkojnë në Sarandë me jahtin e sheikut, priten nga ish-nënprefekti i LSI dhe gazetari i

Ditën e sotme një jaht nën pronësinë e sheikut Hamad Khalifa A. ATTIYAH ka sjellë në Sarandë 6 persona mes tyre dhe kryetari i Bashkisë së Korfuzit.

Bëhet me dije se rreth ores 10.30 mbërriti në port jahti "Raja" me flamur Amerikan në të cilin ndodheshin kryetari i Bashkisë së Korfuzit dhe 6 persona të tjerë, mes tyre një shtetas Arab dhe një Egjyptian.

Mësohet se ata janë pritur nga Ilir Hysi, ish-nënprefekti i LSI, nga Sajmir Kodra dhe një gazetar i emisionit “Stop”.

Sakaq mësohet se pasi u kryen procedurat e hyrjes, të gjithë dolën në qytet për të drekuar. Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj dreke duke marrë parasysh faktin që anija me 6 persona u prit nga emsioni "Stop" i njohur për publikimin e skandaleve.

eryerreyry.jpg

eryeryery.png

rrrtrtrtrt.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022433996200562
array(1) { ["section"]=> string(109) "6-persona-zbarkojne-ne-sarande-me-jahtin-e-sheikut-priten-nga-ish-nenprefekti-i-lsi-dhe-gazetari-i-stop-98408" }