6 pozicionet e seksit që do çmendnin çdo femër, i tregon Grey i "Fifty Shades Darker" (FOTOT +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 09-02-2017 6 pozicionet e seksit që do çmendnin çdo femër, i tregon Grey i

Seria e dytë e trilogjisë “Fifty Shades of Grey” tashmë po “godet” kinematë botërore me të njëjtin kuriozitet si seria e parë.

Paçka se jo të gjithë mund ta pëlqejnë një prodhim të tillë kinematografik, askush nuk mund ta mohojë se pozicionet e seksit që tregohen te skenat e filmit nuk janë eksituese.

Më poshtë,  blitz.al publikon jo vetëm pozicionet që janë më erotike dhe më të “nxehta”, por edhe ato që do t’ju bëjnë të nxirrni “bishën” që keni brenda vetes.

BL.png

BL1.png

BL2.png

BL3.png

BL5.png

B.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071730613708496
array(1) { ["section"]=> string(97) "6-pozicionet-e-seksit-qe-do-cmendnin-cdo-femer-i-tregon-grey-i-fifty-shades-darker-fotot-16-68176" }