6 vite burg për futbollistin anglez, kreu marrëdhënie seksuale me një 15 vjeçare

Publikuar tek: bota, më 14:40 24-03-2016 6 vite burg për futbollistin anglez, kreu marrëdhënie seksuale me një 15 vjeçare

Ish-futbollisti i kombëtares angleze, Adam Johnson, është dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Bradfordit, për marrëdhënie seksuale me një 15 vjeçare.

Prokurorja argumendoi vendimin mbi diferencën e madhe të moshës mes ish-futbollistit të Sunderland si dhe dëmin e madh psikologjik që i ka shkaktuar viktimës.

_88925767_88925765.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shuhet legjenda e futbollit Johan Cruyff. Reagojnë Rama e Meta
Radovan Karaxhiç dënohet me 40 vite burg për genocidin e Serbrenicës dhe 9 akuza të tjera »
Article Logic
Execution time: 0.012311935424805
array(1) { ["section"]=> string(85) "6-vite-burg-per-futbollistin-anglez-kreu-marredhenie-seksuale-me-nje-15-vjecare-35908" }