6-vjeçarja që ka grumbulluar 23 milionë klikime në një performancë për mos t’u humbur (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:15 10-06-2015

Një vajzë 6 vjeçare  e cila do që të jetë si Aretha Franklin ka bërë një performancë të mrekullueshme në respekt të divës legjendare. E ëma e Johanës, Elissa filmoi gjithçka dhe e postoi në rrjetin social Facebook.

Video ka marrë më shumë se 23 milionë klikime që nga momenti që është publikuar dhe nuk është e vështirë për ta kuptuar se pse. Pamjet tregojnë Johanën dhe dy vajza të tjera teksa qendrojnë përpara audiencës  dhe sapo muzika fillon Johana e cila është në qendër të skenës nis të kërcejë.

6-vjeçarja shihet  teksa lëviz buzët si Aretha ironike , dridhet dhe lëviz gishtat para e mbrapa dhe audienca thjesht nuk ngopet duke e parë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012598991394043
array(1) { ["section"]=> string(97) "6-vjecarja-qe-ka-grumbulluar-23-milione-klikime-ne-nje-performance-per-mos-t-u-humbur-video-13216" }