61 vjeçari punonjës i çerdhes private në Durrës dhunon 2 vjeçarin e mitur, procedohet nga Policia

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 24-09-2020 61 vjeçari punonjës i çerdhes private në Durrës dhunon 2 vjeçarin e mitur, procedohet nga Policia Foto ilsutruese

Një 61 vjeçar është proceduar penalisht nga Policia në Durrës.

Mësohet se ky shtetas është punonjës i një çerdhe private në Durrës dhe aty ka dhunuar një fëmijë të mitur, 2 vjeç. “U procedua penalisht shtetasi G. D., 61 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se në ambientet e çerdhes private për fëmijë ku ai punon, ka ushtruar dhunë ndaj një fëmije të mitur 2 vjeç”, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë dhe Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011351108551025
array(1) { ["section"]=> string(103) "61-vjecari-punonjes-i-cerdhes-private-ne-durres-dhunon-2-vjecarin-e-mitur-procedohet-nga-policia-221465" }