62 vjeçari nga Tirana dhunon bashkëshorten, policia i gjen armën e gjahut dhe merr në mbrojtje gruan

Publikuar tek: aktualitet, më 08:56 15-05-2017 62 vjeçari nga Tirana dhunon bashkëshorten, policia i gjen armën e gjahut dhe merr në mbrojtje gruan ilustruese

Ditën e djeshme u arrestua shtetasi shtetasi B. L., 62 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, B. L., 55 vjeç.

Burime nga polcia bëjnë me dije se nga kontrolli i ushtruar në banesë, i'u gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 1 armë gjahu, çifte.

Shtetases B. L., i'u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme, parashikuar nga Nenet 130/a dhe 280 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U njoh me lezhianin në ‘facebook’, e reja nga Kamza tmerrohet kur takohet vetëm për vetëm me 29-vjeçarin
“Seks për 300 euro”/ Veprimet e taksistit çuan në zbulimin e skemës së prostitutave "VIP" »
Article Logic
Execution time: 0.010936975479126
array(1) { ["section"]=> string(105) "62-vjecari-nga-tirana-dhunon-bashkeshorten-policia-i-gjen-armen-e-gjahut-dhe-merr-ne-mbrojtje-gruan-78640" }