67 vjet i martuar, 95-vjeçari del hapur si GAY

Publikuar tek: bota, më 21:45 03-03-2017 67 vjet i martuar, 95-vjeçari del hapur si GAY

I martuar me gruan e tij për plot 67 vjet, një 95 vjeçar ka vendosur të tregojë hapur orientimin e tij seksual.

Gjatë një interviste me Youtuberin e njohur Davey Wavey, edhe ai gay, stërgjyshi 95 vjeçar, baba i dy fëmijëve, 5 nipërve dhe 1 stërnipi, ka vendosur të tregojë orientimin e tij seksual që e mbajti fshehur për kaq kohë.

“Kam disa gjëra që dua t’i dijë e gjithë bota”, tha 95 vjeçari Roman përpara se të zbulonte orientimin homoseksual.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013278961181641
array(1) { ["section"]=> string(51) "67-vjet-i-martuar-95-vjecari-del-hapur-si-gay-70688" }