7.3 milionë lekë për parkim nëntokësor dhe rikonceptimin e parkut të lojrave tek Rruga e Elbasanit

Publikuar tek: ekonomi, më 18:25 27-02-2017 7.3 milionë lekë për parkim nëntokësor dhe rikonceptimin e parkut të lojrave tek Rruga e Elbasanit

Bashkia Tiranë ka hapur tenderin me një fond limit prej 7,314,203 lekësh për “Rikonceptimin e parkut të lojrave të fëmijëve dhe parkim publik 2 kate nëntokë në rrugën e Elbasanit".

Burimet e financimit janë vënë në dispozicion nga të ardhurat e Bashkisë së Tiranës.

Kohëzgjatja e kontratës është 4 mujore. Të dhënat e detajuara janë paraqitur në pasaportën e tenderit të publikuar nga ‘Open Procurement Albania”.

 a.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021615028381348
array(1) { ["section"]=> string(104) "7-3-milione-leke-per-parkim-nentokesor-dhe-rikonceptimin-e-parkut-te-lojrave-tek-rruga-e-elbasanit-70138" }