7 kile kanabis poshtë sediljes, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 14:47 03-02-2017 7 kile kanabis poshtë sediljes, arrestohet shqiptari në Itali

Një shtetas shqiptar është vënë pranga nga policia italiane pasi gajtë kontrollit në automjetin e tij janë gjetur rreth 7 kile drogë kanabis sativa.

Shqiptari me inicialet P.B i datëlindjes 1988 është arrestuar në qytetin e Teramos. Gjatë kontrollit në makinën tip Smart, poshtë sediljes së shoferit është gjetur e fshehur sasia e drogës. Shqiptari njihej më parë për shkelje ligji dhe shpërndarje droge.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kushtetuesja përgënjeshtron lajmin: Gjyqtares Vitore Tusha s’i është revokuar viza (SQARIMI I PLOTË)
Policia e Shtetit vishet “firmato”, nis tenderi 9.5 milion euro »
Article Logic
Execution time: 0.0095210075378418
array(1) { ["section"]=> string(66) "7-kile-kanabis-poshte-sediljes-arrestohet-shqiptari-ne-itali-67618" }