7 Marsi, Rama veçon mësuesit e Shkodrës: Gëzuar Festën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:13 07-03-2016 7 Marsi, Rama veçon mësuesit e Shkodrës: Gëzuar Festën

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në Shkodër ku është ndeshur edhe banorët protestues të zonave të përmbytura si dhe ata që preken nga ndërtimi i stadiumit.

Meqë vizita e tij përkoi me festën e mësuesit, kryeministri është ndalur edhe në shkollën “28 Nëntori” ku nuk ka nguruar të veçojë mësuesit e këtij institucioni për rezultatet më të mira në vitin 2015.

Po sigurisht, Rama nuk mund të linte edhe mësuesit e tjerë jashtë këtij urimi.

“Privilegj t'u uroja 7marsin mësuesve të 28Nëntorit të Shkodrës, nr1 në Shqipëri për rezultatet në 2015:-) Gëzuar festën të gjithë mësuesve!” shkruan kryeminsitri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023787975311279
array(1) { ["section"]=> string(58) "7-marsi-rama-vecon-mesuesit-e-shkodres-gezuar-festen-34448" }