7 pasagjerë plagosen në ajër, aeroplani i Miami-Milano bën ulje të detyruar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:26 25-01-2016

Gjatë udhëtimit të tyre nga Miami në Milano, 7 pasagjerë të aeroplanit Boeing 767 janë plagosur nga tronditjet e rënda për shkak të boshllëqeve të ajërit dhe janë transportuar në një spital të Canadasë.

Fluturimi i agjensisë “American Airlines” u nis nga Miami me 192 pasagjerë dhe 11 punonjës të agjensisë, por nga tronditjet e rënda për shkak të boshllëqeve të ajërit u plagosën 4 pasagjerë dhë 3 punonjës të linjës, raporton CNN.

Piloti i Boeing 767 u dëtyrua të bejë ulje në Canada, ndërkohë që disa makina të ambulancës nxituan në vend për të dhënë ndihmat e parë tek të plagosuritë. Ata më vonë u transportuan në spitalin e zonës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryebashkiaku jep bursa për studentet që kanë ruajtur virgjërinë
Mbytet bashkëshortja me një kabëll telefoni, britaniku pretendon se kërkoi lojra seksuale të forta »
Article Logic
Execution time: 0.011335134506226
array(1) { ["section"]=> string(86) "7-pasagjere-plagosen-ne-ajer-aeroplani-i-miami-milano-ben-ulje-te-detyruar-video-30870" }