7 vajza të panjohura me njëra-tjetrën ‘çmendin’ kryeqytetin, ndalojnë makinat në mes të bulevardit dhe kërcejnë me këngën e Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 26-12-2016

Shtatë vajza të panjohura me njëra-tjetërën kanë habitur qytetarët e Tiranës.

Ata kanë ndaluar makinat në mes të bulevardit, kanë ngritur muzikn dhe kërcejnë si të ‘çmëndura’ me këngën ‘Midis Tirone të reperit Noizy.

Iniciatoja e këtij kërcimi ka qenë një personazh jo i panjohur për publikun, Oriana Cama, aktore e ‘Al Pazar’ tashmë. Videon e ka publikuar vetë aktoria në facebook ku shkruan se jeton me 360 km orë.

“Super mega krishlindjet e mia! Ju thash që jetoj me 360 km në orë! Kur Ori Cama bën 7 goca të pa njohura me njëra tjetrën të kërcejnë në mes të Tiranës! Ndër të rralla netë që e dua këtë qytet!” shkruan Cama.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010654926300049
array(1) { ["section"]=> string(133) "7-vajza-te-panjohura-me-njera-tjetren-cmendin-kryeqytetin-ndalojne-makinat-ne-mes-te-bulevardit-dhe-kercejne-me-kengen-e-noizyt-63806" }