7-vjeçari i vjedh karikuesin e telefonit, i dashuri i nënës e rreh me rrip pantallonash (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:57 19-02-2017

Pas publikimit të një video ku një burrë godiste me rrip një të mitur, policia ka marrë masa dhe e ka arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur në Teksas ku  Kordarell Ëilliams, 27 vjeç thuhet se është i dashuri i nënës e djalit është xhiruar teksa nxjerr nga makina dhe godet 62 herë me rrip 7-vjeçarin.

Sipas ‘Daily Mail’ 27-vjeçari e ka goditur të miturin në trup dhe në kokë. Mësohet se ai ka pranuar në gjykatë akuzat dhe ka rrëfyer se dhunoi 7-vjeçarin pas ii kishte vjedhur një karikues telefoni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01154088973999
array(1) { ["section"]=> string(98) "7-vjecari-i-vjedh-karikuesin-e-telefonit-i-dashuri-i-nenes-e-rreh-me-rrip-pantallonash-video-69239" }