“7 vjet pa bërë asgjë”, Basha publikon videon dhe ngre pyetjen: Po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?

Publikuar tek: politike, më 15:09 20-01-2021 “7 vjet pa bërë asgjë”, Basha publikon videon dhe ngre pyetjen: Po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka publikuar një video, ku janë pyetur qytetarët se çfarë do të bënin nëse kishin një punonjës që për 7 vite nuk ka bërë asnjë gjë (duke iu referuar qeverisë aktuale).

“Do kishe një punonjës që për 7 vite s’të ka bërë asnjë punë, çfarë do t’i bëjë këtij punonjësi”, është pyetja.

Në video të gjithë qytetarët në lidhje me pyetjen janë përgjigjur se do ta pushonin nga puna.

“Një pyetje e thjeshtë: po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?” shkruan Basha në postimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet e 25 prillit, ISP apelon partitë politike konkurruese: Largoni individët e inkriminuar
Rama poston videon: Demokratët të ngrohen në diell, Basha i zëvendësoi me memexhinjtë »
Article Logic
Execution time: 0.011180877685547
array(1) { ["section"]=> string(106) "7-vjet-pa-bere-asgje-basha-publikon-videon-dhe-ngre-pyetjen-po-ti-do-ta-pushoje-nga-puna-kete-njeri-235712" }