7 vjet pas dasmës, Aurela Gaçe e ka ndarë datën për një festë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:49 20-09-2020 7 vjet pas dasmës, Aurela Gaçe e ka ndarë datën për një festë të dytë

Këngëtarja e njohur Aurela Gace feston 7-vjetorin e martesës, që është mbajtur më 20 shtator të 2013.

Për këngëtaren kjo ditë është shumë e veçantë pasi ka kurorëzuar dashurinë e saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto nga dasma e saj ku shihet me bashkëshortin dhe vajzën e tyre, Grace.

Teksa ka postuar foton, këngetarja kujton se atë ditë ka kërcyer e festuar.

Por ndër të tjera shton se vajza e vogël Abigail do të kërkojë të jetë e pranishme në një tjetër festë dasmë. Si duket këngëtarja ka menduar të realizojë një festë të dytë dhe ka menduar pikërisht datën 20 shtator të 2023.

“20 /Shtator / 2013. 7 vjet nga kjo ditë. Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace( Greis)

Dasmën e bëmë për kokërr te qejfit, për te gëzuar bashkë me familjen, me miq e shokë shumë.

Vajza tjeter ,e vogla Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bere kete pa lejen e saj edhe kam frikë se do te kerkojë edhe ajo te jetë në dasëm si motra e madhe. Si thoni Geraldina_sposa. E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani, thjeshte dua te di a jeni te lirë ne 20 Shtator2023,” shkruan këngëtarja krahas postimit.

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010904788970947
array(1) { ["section"]=> string(75) "7-vjet-pas-dasmes-aurela-gace-e-ka-ndare-daten-per-nje-feste-te-dyte-221002" }