70 euro për një stilograf? Drejtoresha e “të varfërve” e inetersuar për t'i blerë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:57 26-10-2015 70 euro për një stilograf? Drejtoresha e “të varfërve” e inetersuar për t'i blerë (Foto)

Daniel Hechter është një firmë prestogjoze franceze kryesisht në tregun e modës por që ofron edhe aksesorë të ndryshëm, sigurisht disi të shtrenjtë, sidomos për xhepat e shqiptarëve.

Ky është rasti edhe për një kanceleri shqiptare, e cila ofron stilograf të markës Daniel Hechter, nga koleksioni i 2015-ës e që sipas një kërkimi të shpejtë në Google, rezulton se kushtojnë diku nga 40 euro në 100 euro.

Teska sheh njoftimin e kancelarisë shqiptare vihet re se ka vetëm një person të interesuar për t’i blerë. Por më inetersante është kur sheh se ky person është drejtoresha e Shërbimit Social në Vlorë, Ines Stasa. Sigurisht që nuk ka asgjë të keqe nëse dikush blen 70-80 apo 100 euro stilograf.

drejtoressha.jpg

Por pyetja është; A do t’i firmosë drejtoresha e të “varfërve” ndihmën ekonomike dhe pagat për personat me aftësi të kufizuara me stilograf “Daniel Hechter” rreth 100 euro?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0245680809021
array(1) { ["section"]=> string(89) "70-euro-per-nje-stilograf-drejtoresha-e-te-varferve-e-inetersuar-per-t-i-blere-foto-24017" }