70 vjeç sot dhe heroi i Pretty Woman, Richard Gere pret një fëmijë nga bashkëshortja 36 vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 06-11-2019 70 vjeç sot dhe heroi i Pretty Woman, Richard Gere pret një fëmijë nga bashkëshortja 36 vjeçare

Nëntë muaj pas lindjes së djalit Alexandër, 70 vjecari Richard Gere dhe bashkëshortja Alejandra Silva, 36 vjec po presin sërish një fëmijë, raporton revista Hola.

Djali i tyre Alexandër lidni në shkurt. Media spanjole thonë se bashkëshortja e Gere është tre muajsh shtatzënë. Aktori është babai edhe i Homer James Jigem, lindur në vitin 2000, nga lidhja me aktoren Cary Lowell.

Ndërkohë që gruaja e heroit të filmit Pretty Woman ndërkohë ka një djalë të moshës 6 vjec, Albertin.

Cifti nuk e kanë bërë lajmin publik akoma. Të martuar që në prill 2018, Alejandra Silva dhe Richard Gere e kanë njohur njëri tjetrin më shumë se 15 vjet, por e kanë mbajtur sekret marrëdhënien derisa dolën bashkë në tapetin e kuq në 2015.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074949264526367
array(1) { ["section"]=> string(101) "70-vjec-sot-dhe-heroi-i-pretty-woman-richard-gere-pret-nje-femije-nga-bashkeshortja-36-vjecare-184919" }