72 vjeçari nga Memaliaj kërkon nuse dhe jep 4 milionë lekë: Por ka një kusht për nusen…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:46 30-10-2016 72 vjeçari nga Memaliaj kërkon nuse dhe jep 4 milionë lekë: Por ka një kusht për nusen… Spiro Kamberi, 72 vjeçari qe kerkon nuse dhe ofron 4 milione leke

Ndodh edhe kjo në Shqipëri. Një i moshuar në moshën 72 vjeçare kërkon nuse, dhe për gruan që do të marrë, jep 4 milionë lekë. 

Madje, ka edhe një kërkesë të veçantë: nusen e do gjirokastrite. Juguneës raporton se rasti I rrallë shënohet në qytetin e Memaliajt, ku Spiro Kamberi kërkon të martohet.

Madje, Juguneës, sikurse shkruan ka marrë përsipër sensibilizimin për këtë rast.

Spiro, përveç 4 milionëve që jep për nusen, shënon në CV e tij se ka arsim 11 vjeçar dhe jeton me të ardhurat e pensioneve nga Greqia dhe Shqipëria.

Ndoshta pas këtij sensibilizimi, 72 vjeçari mund të gjejë një nuse…

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010730981826782
array(1) { ["section"]=> string(91) "72-vjecari-nga-memaliaj-kerkon-nuse-dhe-jep-4-milione-leke-por-ka-nje-kusht-per-nusen-57821" }