80 vende të lira pune për policë Bashkie dhe inspektorë në Tiranë, ja si të aplikoni

Publikuar tek: aktualitet, më 11:41 13-07-2020 80 vende të lira pune për policë Bashkie dhe inspektorë në Tiranë, ja si të aplikoni Foto ilustruese

Policia Bashkiake njofton të gjithë qytetarët e interesuar që dëshirojnë të bëhen pjesë e PBT se ka rinisur faza e aplikimeve dhe plotësimit të dokumentacionit për aplikim.

Sipas njoftimit, janë 4 pozicione të lira pune për pozicionin e Inspektorit dhe 76 vende të lira pune për pozicionin Polic. Për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19, aplikimi u pezullua, ndërsa tanimë faza e re do të zgjasë deri në datë 23 Korrik 2020.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010128021240234
array(1) { ["section"]=> string(90) "80-vende-te-lira-pune-per-police-bashkie-dhe-inspektore-ne-tirane-ja-si-te-aplikoni-213692" }