81-vjeçarja kallëzon 44-vjeçarin në Policinë e Vlorës, tentoi ta përdhunonte

Publikuar tek: aktualitet, më 19:44 19-09-2015 81-vjeçarja kallëzon 44-vjeçarin në Policinë e Vlorës, tentoi ta përdhunonte Foto ilustruese

Një 44 vjeçar është ndaluar nga policia pasi u kallëzua nga e moshuara me inicialet  E.M  për tentativë përdhunimi.

Autori me inicialet F.B është ndaluar ditën e sotme nga policia e Vlorës. 81 vjeçarja i tha policisë se autori e kishte ngacmuar seksualisht, kishte bërë vepra të turpshme dhe kishte tentuar ta përdhunonte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nëna godet dhe hedh me fytyrë në asfalt fëmijën, askush nuk reagon (VIDEO)
Makina përplaset me traktorin në Lezhë, plagosen 4 persona »
Article Logic
Execution time: 0.018260955810547
array(1) { ["section"]=> string(81) "81-vjecarja-kallezon-44-vjecarin-ne-policine-e-vlores-tentoi-ta-perdhunonte-21199" }