87 vjeçarja nga Kosova bëhet hit në rrjete sociale, ushtron fitnes në shtëpi me veshje tradicionale (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:44 15-01-2020 87 vjeçarja nga Kosova bëhet hit në rrjete sociale, ushtron fitnes në shtëpi me veshje tradicionale (Video)

Një 87 vjeçare nga Kosova vërteton se mosha nuk është tregues për asgjë. Ajo është bërë hit në rrjete sociale ndërsa shihet në një video duke bërë fintes në kushte shtëpie, madje e veshur me rroba tradicionale.

 “Nëna ime, ♥️ ime, me 87 vjet me tranu orbitrejkun për çdo ditë, vetëm Zoti të ruajt ty dhe te gjitha nënat e kësaj Bote”, ka shkruar i biri Bajrush Ahmeti krahas videos që ka publikuar në rrjete sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064890384674072
array(1) { ["section"]=> string(111) "87-vjecarja-nga-kosova-behet-hit-ne-rrjete-sociale-ushtron-fitnes-ne-shtepi-me-veshje-tradicionale-video-192104" }