9 javë pas projektit të shumëpërfolur, Rama ironizon kryebashkiaken në pikë të mëngjesit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 12-06-2017 9 javë pas projektit të shumëpërfolur, Rama ironizon kryebashkiaken në pikë të mëngjesit (FOTO)

Degradimi i urës së Bunës në Shkodër u kthye në një debat disa javë më parë mes qeverisë dhe pushtetit vendor.

9 javë pas ndërhyrjes Ura është restauruar dhe ka marrë një tjetër pamje, imazh që e sjell kryeministri Rama sot në mëngjes.

Ai ironizon edhe kryebashkiaken Voltana Ademi, me të cilën përplasjet publike dhe në distancë kanë qenë të shumta.  

“Ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Urës së Bunës deri 9 javë më parë, siç e donte Voltana, dhe Ura e Bunës mbrëmë për Shkodrën që duam ne”, shkruan kryeministri. 

 

19059037_10154839563011523_3222973758946946169_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038779020309448
array(1) { ["section"]=> string(98) "9-jave-pas-projektit-te-shumeperfolur-rama-ironizon-kryebashkiaken-ne-pike-te-mengjesit-foto-82122" }