9 muaj pas lindjes, Adelina Tahiri pozon me bikini dhe duket në superformë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 20-04-2019 9 muaj pas lindjes, Adelina Tahiri pozon me bikini dhe duket në superformë

Këngëtarja Adelina Tahiri ka vetëm 9 muaj që është bërë nënëe një djalio të quajtur Jon.

Shumë shpejt ajo i është rikthyer edhe linjave që çdo vajzë do dëshironte pas shtatzënisë.

Një javë më parë ajo ndau me publikun lajmin se kishte humbur 9 kilogramë ndërkohë sot ka treguar përmes një postimi se ka humbur edhe 2 kg të tjera brenda një jave.

Siç duket edhe nga fotoja me rrobanjo rozë, këngëtarja ka arritur linjat perfekte brenda një kohe të shkurtër.

auto_WhatsApp-Image-2019-04-20-at-12.28.30-PM-655x10241555759042.jpeg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026170015335083
array(1) { ["section"]=> string(80) "9-muaj-pas-lindjes-adelina-tahiri-pozon-me-bikini-dhe-duket-ne-superforme-161172" }