9 viktima nga Covid në Maqedoninë e Veriut, mes tyre një 23 vjeçar dhe një 29 vjecar

Publikuar tek: rajon, më 15:48 15-09-2020 9 viktima nga Covid në Maqedoninë e Veriut, mes tyre një 23 vjeçar dhe një 29 vjecar Ilustruese

9 viktima janë shënuar në 24 orët e fundit nga Covid në Maqedoninë e Veriut.

Kurse rastet e reja kanë qenë 98.

Në mesin e viktimave janë dy nën moshën 30 vjeçare, respektivisht një 23 vjeçar nga Shkupi dhe një 29 vjeçar nga Strumica.

Ndërkohë numri i përgjithshëm i të infektuarve në botë është rritur vazhdimisht ndonëse tashmë për njerëzit është kthyer në një situatë normale dhe janë mësuar të jetojnë me virusin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011328935623169
array(1) { ["section"]=> string(90) "9-viktima-nga-covid-ne-maqedonine-e-veriut-mes-tyre-nje-23-vjecar-dhe-nje-29-vjecar-220472" }