9-vjeçari përpiqet të vjedhë një dyqan bizhuterish me armë…lodër (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:17 15-03-2019 9-vjeçari përpiqet të vjedhë një dyqan bizhuterish me armë…lodër (VIDEO)

Një vogëlush ‘kurajoz’ tentoi të vidhte një dyqan bizhuterish në Argjentinë, por nuk e arriti pasi pistoleta që ai kishte, ishte e rremë.

 

Sipas pronarit vogëlushi i tha se po nuk i jepte të gjitha paratë, dhe për këtë do e godiste me pistoletën e tij. Në atë moment 9 vjeçari nxjerr një pistoletë që dukej se ishte e rrëme.

Pronari e ka kuptuar dhe e ka nxjerrë vogelushin nga dyqani i tij pa e denoncuar në polici.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020816087722778
array(1) { ["section"]=> string(77) "9-vjecari-perpiqet-te-vjedhe-nje-dyqan-bizhuterish-me-arme-loder-video-156547" }