90 minuta ‘kokë më kokë’, përfundon takimi i Bashës me katër ambasadorët në selinë blu

Publikuar tek: aktualitet, më 17:02 12-11-2019 90 minuta ‘kokë më kokë’, përfundon takimi i Bashës me katër ambasadorët në selinë blu

Ka përfunduar takimi mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe katër ambasadorëve në selinë blu.

Mësohet se ky takim zgjati 90 minuta dhe Basha me me të ngarkuarën me punë e SHBA-së në vendin tonë, Leyla Moses-Ones, ambasadorin e BE-së, Luigi Soreca, të Britanisë Duncan Norman dhe të Gjermanisë Peter Zingraf diskutuan për situatën aktuale politike në vend.

Gjithashtu bëhet me dije se në takim u diskutua edhe për reformën zgjedhore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02019190788269
array(1) { ["section"]=> string(90) "90-minuta-koke-me-koke-perfundon-takimi-i-bashes-me-kater-ambasadoret-ne-seline-blu-185629" }