“A bëhesh xheloz për Monikën?”, kjo është përgjigja befasuese e Metës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:20 30-12-2017 “A bëhesh xheloz për Monikën?”, kjo është përgjigja befasuese e Metës

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur mbrëmjen edhe disa pyetje personale.

Mes të tjerave Meta ka folur për raportin e tij me bashkëshorten Monika Kryemadhi.

Në këtë aspekt Meta i është përgjigjur pyetjes se moderatorit të “Xing me Ermalin” nëse është xheloz për Monika Kryemadhin.

Meta iu përgjigj me diplomaci kësaj pyetje, por ka befasuar kur ka thënë që ajo është zbukuruar shumë kohët e fundit.

Mamamqi: A shaheni me anëtarë partie me Monikën?

Meta: Jo jo maksimumi me zemër dhe shpirt.

Mamamqi: A bëheni xheloz për Monikën?

Meta: Absolutisht jo. Por ke të drejtë se Monika është zbukuruar goxha. Ti do të na fusësh në sherr me patjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me çifteli dhe këngë, Meta uron festat e fundvitit për shqiptarët (FOTO)
Meta i ‘frikësuar’: Merre me të qeshur ti vëlla, po ishalla nuk lajthit ai shoku… »
Article Logic
Execution time: 0.011150121688843
array(1) { ["section"]=> string(72) "a-behesh-xheloz-per-moniken-kjo-eshte-pergjigja-befasuese-e-metes-104981" }