A besoni dot sa vjeçe ka qenë Çiljeta në këtë foto?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 21-11-2015 A besoni dot sa vjeçe ka qenë Çiljeta në këtë foto?

Çiljeta vazhdon të konsiderohet një prej femrave më seksi në Shqipëri, titull që, siç pranoi edhe ajo dje në një postim të sajin, e mban prej 13 vitesh.

Por, jo vetëm në adoleshencë kur ajo u shfaq për herë të parë në skenë, Çiljeta ka qenë një vajzë simpatike edhe në fëmijërinë e saj. Këngëtarja ka publikuar një foto në instagam kur ajo ishte vetëm 12 vjeçe dhe adhuronte Ricky Martin.

Në fakt, shumë fansa shprehin habinë kur lexojnë në Çiljeta ka qenë vërtetë 12 vjeçe në këtë foto.

“Të vetmet gjera qe kisha lënë pa transferuar në shtëpinë time të re, ishin albumet e fotografive të vegjëlisë, kur pashë gjithë ato albume vendosa me shumë kënaqësi t’i ndaj me ju të gjitha kujtimet e mia dhe kështu do bej disa ditë rresht. Kjo është një foto kur isha 12 vjeç. Atëhere isha fansja e Ricky Martin qq sa preva dhe floket iriq përpjet si ai, flija me çdo revistë të tijën qe mi sillte çuni xhajës nga Gjermania. Ato kohëra nuk kthehen më por kujtimet dhe shpresa janë ato që na mbajnë gjallë”, shkruan këngëtarja. 

cilj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30329704284668
array(1) { ["section"]=> string(56) "a-besoni-dot-sa-vjece-ka-qene-ciljeta-ne-kete-foto-25989" }