“A do bëjmë s*ks bashkë”, Paloma tregon se çfarë i tha Fatos Nanos në sy të bashkëshortes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 26-01-2021 “A do bëjmë s*ks bashkë”, Paloma tregon se çfarë i tha Fatos Nanos në sy të bashkëshortes

E njohur si “Paloma”, nga koha kur punonte në emisionin “Fiks Fare”, gazetarja Rudina Demneri njihet për karakterin pa komplekse që e karakterizon.

Ditën e sotm në  “Wake Up” ka treguar përplasjet e forta gjatë karrierës së saj si gazetare.

Ajo ka treguar se i ka kërkuar marrëdhënje seksuale Fatos Nanos në sy të bashkëshortes.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, kujtoi Paloma.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U shtrua me urgjencë në spital, Neslihan Atagul tregon si është gjendja e saj shëndetësore
Moderatorja SHPËRTHEN ndaj burrave shqiptarë: Janë fodulla, injorantë dhe prepotentë ndaj femrës »
Article Logic
Execution time: 0.013018131256104
array(1) { ["section"]=> string(93) "a-do-bejme-s-ks-bashke-paloma-tregon-se-cfare-i-tha-fatos-nanos-ne-sy-te-bashkeshortes-236443" }