'A do bësh dasëm? Me ty jetojnë fëmijët e Markut? Si i humbe kilet?', Rudina Dembacaj tregon sekrete nga jeta private

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:43 23-03-2020 'A do bësh dasëm? Me ty jetojnë fëmijët e Markut? Si i humbe kilet?', Rudina Dembacaj tregon sekrete nga jeta private Rudina Dembacaj - Mark Frroku

Aktorja Rudina Dembacaj u ka dhënë përgjigje disa pyetjeve që i janë bërë nga fansat e saj në Instagram.

Pyetjet në Instastory kanë qenë të shumta, pasi fansat janë kurioz për jetën private të aktores Dembacaj.

Nga dasma e ardhshme te jetesa me fëmijët e Markut apo kur e takon vajza e vogël babain, Rudina është treguar e durueshme dhe u është përgjigjur një e nga një.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090551376342773
array(1) { ["section"]=> string(118) "a-do-besh-dasem-me-ty-jetojne-femijet-e-markut-si-i-humbe-kilet-rudina-dembacaj-tregon-sekrete-nga-jeta-private-199785" }