A do ju premtojë moti sot? Informohuni

Publikuar tek: aktualitet, më 08:00 04-05-2017 A do ju premtojë moti sot? Informohuni

Gjatë ditës së sotme, meteorologët parashikojnë një mot me kthjellime, ndonëse  do ketë edhe vranësira të lehta.

Sipas “Meteoalb”, këtë të enjte orët e paradites do të jenë me kthjellime dhe vranësira të lehta, më të dukshme në zonat malore. Pasditja do të vijojë me mot të kthjellime dhe vranësira të lehta në bregdet dhe zonat e ulëta, por vranësira të shpeshta do të ketë në zonat malore në verilindje e juglindje të vendit.

Temperaturat e ajrit do të sjellin rënie të lehtë gjatë mëngjesit, por mbeten në vlera konstante, gjatë orëve të mesditës.

Era do të fryjë mesatare, me shpejtësi prej 30 km/h nga drejtimi perëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim të ulët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vdekur brenda lokalit të tij 50 vjeçari nga Vlora
Kultivonte kanabis në banesë, pranga fierakut dhe procedim penal për të shoqen (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023607015609741
array(1) { ["section"]=> string(43) "a-do-ju-premtoje-moti-sot-informohuni-77411" }